Ağu 082011
 

Sayın üyelerimiz,

7 Ağustos 2011, Pazar günü Türkiye saati ile öğleden sonra başlayan USMER internet sitesi bakım ve onarım çalışması birinci kısmı başarıyla tamamlanmıştır. Onarım sırasında ortaya çıkan beklenmeyen aksaklıklar nedeniyle USMER Sitesi giriş sayfasında bildirilen saatte site yayına sokulamamıştır ve yaklaşık 3 saatlik bir gecikme olmuştur. Bu gecikmeden dolayı hepinizden özür dileriz. Güncelleme ve bakım programı dahilinde USMER sitesi işletim sistemi yeni versiyonuna yükseltilmiş, kullanılan arabirim etraflıca yenilenmiş ve yönetim kararları doğrultusunda bazı görsel değişiklikler yapılmıştır.

Planlanan bakım ve onarım çalışması büyük kısmı tamamlanmştır, önümüzdeki 1 hafta boyunca küçük değişiklikler ve yarım saatten az olmak üzere yayın kesintileri olabilecektir. Bunun için de sizlerden şimdiden özür dileriz. Bu kesintiler site giriş engellemesi kutusunda duyurulacağı gibi USMER Twitter hesabından aytıntılı olarak güncellenecektir. (http://www.twitter.com/USMER_)

Sevgi ve saygıyla,

USMER.ORG
Bilgi İşlem

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)