Ağu 282011
 

USMER KapKon (Kapsamlı Konferans) Nedir?

USMER Yönetim Kurulu Başkanı ve Eksper ÜyesiPsikiyatri Uzmanı Dr.Ulaş Mehmet Çamsarı tarafından 4.kez verilecek olan kapsamlı konferans, ABD’de tıpta uzmanlık, USMLE ve ECFMG konularını kapsayan, bu yolculuğun kronolojik sırada ele alındığı, A’dan Z’ye tüm detayların irdelendiği, karar verme aşamasından asistanlığa ya da yandala başlama aşamasına ve sonrasına dek detaylarıyla anlatıldığı bir konferans olacaktır.Bu konferans için WEBEX ortamı kullanılacak ve sanal bir dersane yaratılacaktır. Katılımcılar dünyanın herhangi bir yerinden internete bağlı bir bilgisayar, bir kamera ve mikrofon ile konferansa katılabileceklerdir. WEBEX ortamını kullanabilmek için standart bir PC ya da Apple uyumlu bir bilgisayar gereklidir, konferansa yeni jenerasyon internet telefonları ve cep bilgisayarlarından katılmak mümkün olacaktır. Katılımcılar ve konuşmacı karşılıklı olarak birbirlerini ekranda görebileceklerdir.

 

Bireysel Analiz Seansı Nedir?

Bireysel Analiz Programı, toplam 60 dakika sürecek olan ve katılımcı ile birebir yürütülecek bir kişisel profil değerlendirmesi & danışma seansı olarak tasarlanmıştır. Bu seans her katılımcıya özel olarak ayrılacak 30’ar dakikalık 2 ayrı görüşmeden oluşacak toplam 1 saatlik bir seanstır. Katılımcılar bu 60 dakikayı KapKon konferansından hemen sonra, ya da konferans tarihinden sonraki 2 hafta içinde diledikleri bir zamanda kullanabileceklerdir. Birebir görüşmeler için yine WEBEX ortamı, Skype, ya da USMER Görüntülü Sohbet sistemi kullanılacaktır. Bireysel analiz seansı, katılımcının ABD’de tıpta uzmanlık çerçevesinde hedeflerinin belirlenmesi, bu hedeflerin gerçekleşme olasılığı, bu hedeflere yönelik kişisel özgeçmiş hazırlanması veya varolan özgeçmiş dosyasının konuşmacı tarafından kontrol edilmesi işlemlerini de kapsayacaktır. Bireysel analiz, konuşmacı ve katılımcı arasında birebir olarak yürütülecek, 1 saatlik toplam seans katılımcının istekleri doğrultusunda bir seferde ya da takip eden 2 hafta içinde 2 ayrı parçaya bölünerek gerçekleştirilecektir.

 

 

Daha fazla detay ve Sık Sorulan Sorular kısmı için :

http://www.usmer.org/kurslar/usmer-kapkon.html

 

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)