Tem 172011
 

2011 YDUS, 16 Temmuz 2011 itibariyle çocuk sağlığı ve hastalıkları, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, halk sağlığı, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, ruh sağlığı ve hastalıkları, tıbbi mikrobiyoloji, tıbbi patoloji ana bilim dallarında yapılmıştır.

Soruların genelde zor olduğu ve daha çok detay bilgi sorularının yer aldığı yapılan yorumlar arasında.
2011 YDUS soru ve cevapları için http://www.osym.gov.tr/belge/1-12599/2011-ydus-soru-kitapciklari-ve-yanitlari.html bağlantısına tıklayınız.

Dr. Nilüfer Yalçın

USMER

  One Response to “2011 Yan Dal Uzmanlık Sınavı”

  1. Dahiliyede Cevaplari, ÖSYM gibi, Cogu iki sikli, calisanla calismayani bu sinavla secemezsin, ÖSYM ne yapiyor anlamis degilim, sanki bir sinavi yapmak bu kadar zor, ama bence sadece kendileri zora sokuyor, sorun herkesin calisabilecegi kaynaktan ve dogru cevabi bir tane olan sorulardan, zaten calisan adam onu yapar, yapamayanda calismamistir demektir….sizin amaciniz kendine özgü bir sinav yapmaktir ama dünyada bunun örnegi yoktur, cünkü bildigim kadariyla sinavlarin amaci, calisani tespit etmektir, ilgi uyandirmak degildir…..siz ilgi pesindesiniz….

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)